Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázós nők! Nektek már...

Felfázós nők! Nektek már mondta az urológus, hogy olyan nyálkahártyájú a húgyhólyagotok, hogy elég egy szex okozta alhasi vérbőség, hogy állandóan baktérium kerüljön bele és felfázzatok? Mi vált be megelőzésre?

Figyelt kérdés
5 éve kínlódok vele, tőzegáfonya és hasonló alap dolgok semmit sem használtak.

2017. szept. 3. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
D-mannózt próbáltad már? Kellene egy olyan probiotikum ami eljut lejjebb is a belekbe /Gasztro 825/.
2017. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

7 eve ez a bajom. Naszutas felfazas a neve, nekem is az elso szex ota van. Legtobbszor ecoli okozza. Van akinek csak neha jon elo, masnak minden alkalommal (mint nekem is). Ha megint kijon akkor vegye D-Mannost. Ez egyfajta termeszetes “porcukor” habar tabletta formaban is ksphato de a por jobb. Szex utan gyors pisi es zuhany majd egy nagyobb kiskanallal tegyel bele 1dl vizbe es idd meg. 1,5-2 oraig ne menj pisilni csak azutan. Szukseg eseten ezt meg egyszer csinald meg. Idovel rajossz hogy neked hogy jo. Az orvosok antibiotikummal gognak tomni ami csak ront a helyzeten... mindegy kihez mesz en mar mindnel voltam, nem tudnak segiteni. A nogyogyasz az urulogushoz kuld, az urulogus nogyogyaszhoz. Ha neked megsem ecoli okozza akkor tovabb kell kutakodnod mert rengeteg dolog okozhatja pl.: gomba, chlamydia... tozegafonyat ne szedj ha szedsz d mannost mert gyengitik egymas hatasat. En a tozegafonyaban nem hiszek, aztan lehet hogy a kevesbe sulyos esetekben hat... az antibiotikum méreg...csak akkor szedd be ha nincs mas megoldas. Sokan dicserik a medveszőlő teat. Sok sikert, remelem te nem jarsz ugy mint en.

Ha megis felfaztal mert nem vetted be idoben a dmannozt akkor ugyanigy kell eljarnod. Sokaig tartsd bent hogy hatni tudjon. Tudom hogy nehez ha ket percenkent pisilnel de igy fel nap alatt meggyogyitod magad antibiotikum nelkul, ami csak tovabb ront a helyzeten hosszutavon. Olyan mint egy atombomba kinyir minden jo bacit mindenhonnan, rontja az immunrendszered.

2018. aug. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!