Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan beteg vagyok. Mi...

Állandóan beteg vagyok. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

November-December környékén kezdődött és azóta 2 hetente lebetegszek ami 4-5 napig tart általában. Megfázás féleség. Dugult orr, fájó torok. Táplálkozok rendesen, iszok eleget, még C-vitamint is szoktam szedni. Nem tudok rájönni mi lehet a kiváltó ok, mert látszólag semmi nem indokolja, hogy hirtelen ilyen beteges lettem.

19/F



2015. febr. 22. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge az immunrendszerred.Egyél sok gyümölcsöt,ha gondolod szedhetsz immunerősítőt.
2015. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert gyenge az immunrendszered, szedj erősítőt
2015. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Mandulád van még? Ha igen, nézesd meg gégésszel. Ugyanígy kínlódtam, mint te, végül 32 éves koromban vették ki. De egész megelőző időszakban egyik mandula gyulladásból a másikba estem. Kicsi gyerekkoromtól kezdve.
2015. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy-alulműködés nem lehet? Az orvos mit mond?
2015. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!