Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen van folyásom. Ez...

Rendszeresen van folyásom. Ez normális? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Pl. Suliban óra után, ahogy felállok a székről érzem, hogy folyik ki. ( rendszeresen használok tisztasági betétet) Inkább vízszerű, de néha kicsit sárga. Nagyon kellemetlen, mit tehetnék, hogy megszűnjön? Lehet hogy a stressztől van?

A nőgyógyász szerint azért van, mert rendszeresen használok tisztasági betétet és nem "szellőzök".

Kenetet is vett le, nem gomba és nem bakteriális fertőzés.

PCOS vagyok, esetleg attól lehet? Bár korábban is jellemző volt, úgyhogy tanácstalan vagyok.


2010. máj. 26. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, minden nőnek van folyása. Van akinek kevés, van akinek több. Nekem gimiben lett nagyon sok, ha nem használnék tisztasági betétet, akkor átázna a bugyim, és esetleg átütne a nadrágon. Szóval az szerintem hülyeség, hogy a betéttől lenne. Ezek már arra lettek kitalálva, hogy minden nap lehessen őket használni.
2010. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ugyan ez a bajom.. én is tisztasági betétet használok mindennap.. :)

Orvosom szerint teljesen normális.

Amúgy te hány éves vagy?

2010. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 21 éves vagyok.
2010. máj. 28. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!