Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha viszket a nemi szervem az...

Ha viszket a nemi szervem az nagyobb baj lehet?

Figyelt kérdés

Par napja elege viszket.. Nincs folyasom se semmi.. Nem voltam sehol furodni ahol elkaphattam volna valamit.. Ez lehet gomba? Sose volt meg ilyesmim es nogyogyaszhoz nem szeretnek menni mert felek meg meg ott se voltam. Tudom h egyszer ugyis kell mennem ezt legyszives ne irjatok.. Canestennel ha bekenem az arthat?

Mar tenyleg nagyon viszket kicsit eg is..

16/l



2017. szept. 3. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen pasikkal voltál?
2017. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam meg fiuval
2017. szept. 3. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szedtél mostanában? Sztem ez gomba lehet. Nem árt a Canesten , de ha pár nap múlva nem múlik , kénytelen leszel dokihoz menni.
2017. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz rá a Canesten kenőcs, de ha nem múlik, akkor a hüvelyedet is kell kezelni megfelelő készítménnyel.
2017. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz amig nincs diagnózís ne kezeld. Mondd meg ne vegyen mintát mert szűz vagy még.
2017. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!