Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket ennyire a nemi...

Mitől viszket ennyire a nemi szervem?

Figyelt kérdés

Pénteken együtt voltunk a párommal, és azóta kb. meghalok, úgy viszket (nem a viszketéstő, hanem hogy épp dolgozom és nem vakarhatom meg :D )

SEMMILYEN folyásom nincs, egy csepp se, pedig azért egy picit nap végére nedves szokott lenni a bugyim, a semmilyen folyásomnak se színe, se szaga nincs, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Arra gondoltam, hogy a párom szedett össze valamit, és esetleg tőle kaptam el, de erre se mutat semmi, nem piros a nunim sehol, nem csíp, nem folyik, nincs rajta kiütés, folt, semmi (ez a szerencséje, mert ha kiderülne, hogy félredugott, azt még megbocsátom, de ha félredugott ÉS én elkaptam tőle valamit, na akkor meg is fojtom). Tusfürdőnek ugyanazt használom, mint már évek óta, intim mosakodót, meg ilyen burzsuj dolgokat meg sose használtam. Mitől lehet, és mit tehetek ellene?


2017. aug. 21. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nőgyógyász
2017. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami fertőzés lehet. Gomba, vagy baktérium, vagy vegyes.

A párodban is benne lehet, akkor is, ha nincsenek tünetei. A férfiaknál sokszor nincs tünet. De lehet, hogy benned volt előbb.

Egyébként meg ez nem azt jelenti, hogy félre dugott. Egy gombás fertőzés nem nemi betegség. Bármitől kijöhet. Akár gyógyszerektől is. De uszodában, strandon is össze lehet szedni mindenfélét.

És még egy csomó mindentől megváltozhat a hüvely ph-ja, és ilyenkor elszaporodhatnak a gombák, bacik. Pl. óvszer, síkosító, sperma, bármi hatással lehet rá. Főleg ha valaki érzékeny az ilyenekre.

2017. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha fertőzése lenne, akkor szerintem inkább bővebb folyása lenne mint eddig. Lehet valamilyen allergiás reakció vagy nyálkahártya sérülés. De mindenképp menj nőgyógyászhoz, mert még akár nemi betegség is szóba jöhet.
2017. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kanko válasza:
⬆⬆Hello Megjottem!😄
2017. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas :'D
2017. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!