Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm késett 5 napot....

Menstruációm késett 5 napot. Most nagyon durván görcsöl a hasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Késett 5 napot a menzeszem. Nagyon erős görcsökkel szombat reggel megjött, ha az valóban menstruáció. Azóta kicsit enyhült a fájdalom, de így is egész nap csak feküdni tudok :(

Éppen baba projecten vagyunk, rögtön megörültünk, mikor késett. Ez a harmadik nap hogy görcsölök es vérzek ( más a vérnek kicsit az állaga mint amilyen lenni szokott). Voltunk ügyeletes nőgyógyásznál. Azt mondta meg van vastagodva a nyák, ez lehet terhesség és menstruácio is. Vérvétel hcg eredeménye negativ lett. (Digitális terhessegi teszt pozitiv). Nyilvan a vérvétel ritkán teved és nem szeretném bemesélni magamnak, hogy tényleg baba van. De akkor sem érzem normalisnak, mivel nekem eddig nagyon enyhe volt a görcsöm, éppen, hogy megéreztem :( ibu-dolort, no-spa-t próbáltam, de nem segített, algo flex M-et nem ajanlotta az orvos.

Minden segítséget előre is nagyon köszönöm!



2017. szept. 4. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mioma is járhat erős vérzéssel vagy erős görcsökkel
2017. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Két es fel napig tartott a görcsölés. Azóta elmult szerencsére. Még egy kicsit vérzek, masmilyen mint szokott lenni, de ugyanugy 5 napig tartott, mint a rendes menstruáció.

Köszi a segítséget! Azt is mondta egy nővér telefonon, hogy lehet korai vetélés is, mert kilökődött a petesejt. Emiatt mindenkepp elmegyek orvoshoz, mert bar nem annyira ertek hozza, de azt olvastam vermergezest is lehet igy kapni, ha nem ürül ki teljesen.

2017. szept. 6. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!