Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tablettabmellett...

Fogamzásgátló tablettabmellett vérzés? Első levél volinát kezdtem el szedni. Terhesség előtt is ezt szedtem, akkor nem volt problema.

Figyelt kérdés
Tudom, hogyha elkezdek egy fogamzásgátló tablettát az első hónapban normális a pecsételés, de én konkrétan vérzem 1 napja. Az első levélből már csak 4 szem van hátra. Még megvárom a következő levelet, hogy akkor mi lesz, 2 hét múlva úgyis megyek nőgyógyászhoz. Az lenne a kérdésem, hogy ez azt jelenti, hogy nem nyújt védelmet a gyógyszer?
2017. szept. 7. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy régen ezt szedted. Az még azelőtt volt, hogy egy borzasztóan nagy hormonváltozáson mentél volna keresztül. Én szülést követően abszolút semmilyen fogamzásgátlót nem tudok szedni, mert az összestől amit felírtak, vagy nem volt vérzésem, vagy állandó hüvelyszárazsággal, irritációval és fertőzéssel küszködtem, amik akkor szűntek meg, mikor teljesen letettem. Holott terhesség előtt semmilyen problémám nem volt a fogamzásgátlóval.

Úgyhogy most így reagál rá a szervezeted. Várd meg az első 3 hónapot, ha nem lesz változás, akkor írass másikat.

És attól, hogy ez van, még nem jelenti azt, hogy nem hat.

2017. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, csak nem voltunk itthon. Egy hete elmúlt a vérzés teljesen!
2017. szept. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!