Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs menzesz és negatív a...

Nincs menzesz és negatív a teszt lehet más is mint terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van és, hogy miért nem egyből orvoshoz mentem? Jelenleg a 2 éves fiam nevelem itthon egyedül a páromnak nemigen adnak szabadságot, hogy vigyázzon a gyerekre és senki nincs aki a vizsgálat közbe megfogná a kisfiam, plusz nem hiszi, hogy 3 negatív teszt ellenére is terhes lehetek.

Emellett amikor tudok tornázok és fogyózok mivel lett egy kis súlyfeleslegem szülés után ezt olvastam, hogy befolyásolhatja. Görcsölök és a mellem mintha elszíneződött volna ami nem tudom másnak is lehet e az oka és nem tudom hogy tényleg úgy színeződött e el mert nekem a fiamnál a mamám alapította meg akitől most nem szeretnék segítséget kérni erre.

Természetesen elfogok menni orvoshoz inkább arra lennék kíváncsi, hogy ennek ellenére lehet e más betegség a dologban kicsit émelygek de nem annyira mint a fiúnál. Tudom nem mindegyik terhesség egyforma viszont van egy fog cystám amire gondolok, hogy emiatt késik.



2017. szept. 8. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már van egy gyereked, akkor tudhatod, hogy ha valaki ideje korán tesztel és negatív, attól még lehet terhes. Majd ha napokat késik és akkor is negatív a teszt, akkor lesz kizárható a terhesség szinte biztosan.

Hormonális oka is lehet a késésednek. Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy.

És attól, hogy most késik 1-2 napot a vérzésed (bár nem írtad, hogy mióta késik), attól még nem kell egyből orvoshoz menni. Másnak is késik.

Viszont ha egyáltalán nem menstruálsz, akkor viszont mindenkinek van szabadsága, annak is, aki dolgozik, vegyen ki szabadságot a férjed és menj el orvoshoz. Illetve ha a nagymamádtól erre nem kérsz segítséget, akkor kérj segítséget arra, hogy vigyázzon addig a fiadra, amíg te orvoshoz mész.

A fogyás pedig igen, befolyásolhatja, ha valaki alultápláltra vagy, vagy ha hirtelen nagy súlyt veszít. Attól mert fogytál pár kg-ot, attól még nem törvényszerű, hogy ne menstruálj. A fogad miatt sem gondolnám, hogy késne.

Illetve ha görcsölsz, az is lehet, hogy meg fog jönni.

De én csak találgatok, biztosat orvos tud mondani!

2017. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Néhány napja késik.

De ez nem teljesen olyan érzés mégis mintha valami más lenne. És ezeket tudom.

2017. szept. 8. 10:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon sokat voltam ideges mostanában, emellett van ilyen fehéres színű folyásom, amit úgy tudok, hogy menszesz előtt nincs tegnap úgy éreztem mintha menstruációs görcseim lennének de elmúlt és este meg mintha tágult volna a méhem aztán az is abba maradt. Szintén pár napja pedig olyan dél felé elkezd olyan közepes erősséggel fájni a hátam de délutánra az is elmúlik.
2017. szept. 8. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!