Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menzeszem?

Mitől késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés
Utoljára a múlt hónaphan szeretkeztem a barátommal gumi nélkül, de megszakítással. Sajnos csak később vettem észre, hogy kb. aznap volt peteérésem. Akkor olyan pici vérzésem is volt pár napig de nagyon gyenge. Abban a hónapban rendesen, pontosan meg is jött. Most már egy hete késik. Csináltam 2 tesztet mindkettő negatív lett. Igaz mostanában sok rossz dolog történik és az idegállapotom is romlott, néha nyuktatót szedek, de volt, hogy egyszerre többet vettem be mint kellett volna. Lehet, hogy ez áll a háttérben, vagy még mindig aggódhatok, hogy terhes vagyok?

2017. aug. 3. 11:59
 1/2 Szim44 válasza:
Csinálj egy ujjab tesztet biztonsag kedveert.. gyogyszerektol es szressztol keshet jo sokat elv. Nekem is most kesik 4napja mar remelem nincs semmi ha tivabb kesik akor tesztezek enis..csak hogy nekem megvannak a szokasos mensi elott levo tuneteim is
2017. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is van pl. hogy több lesz a pattanásom meg falánkabb vagyok és ez is stimmel
2017. aug. 4. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!