Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ennyire erős az első...

Miért ennyire erős az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Szerdán jött meg először a menstruációm, akkor mégcsak barna volt, szinte fekete, és utána napon, azaz tegnap már szín tiszta vér volt. Elég durva, mert ma összesen 8 betétet használtam el,nem pazaroltam, mert minden szünetben kellett cserélnem, de nem akartam annyit elhasználni, mert majdnem hogy nem is maradt betétem, aztán egyik óra után úgy voltam vele, megpróbálom két óráig bennhagyni, lehet csak én pazaroltam sokat, és amúgy elég lenne kétóránként cserélni, de nem, mert majdnem átáztam amikor két óra hosszat volt benn egy, mert már a combom eleje véres lett. Miért ilyen erős a vérzésem? Talán azért mert az első? :/ A barátnőm egy nap csak egyszer, max kétszer cserél, nekem miért kell egy nap 7-8-szor cserélnem?!13/l

2017. szept. 8. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyaltalan nem eros. Atlagos kozepes verzes. Inkabb a baratnodnek gyenge. Amugy hasznalj vastagabb betetet esetleg ejszakait. 14/l
2017. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!!! :)
2017. szept. 9. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális főleg hogy az első alkalom, ez meg sokat fog változni hidd el, ne aggódj emiatt. Az viszont nem a legjobb hogy a baratnod csak napi egyszer max kétszer cserél betétet mert fertőzéseket is lehet ezzel elkapni.
2017. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!