Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SZOMORÚSÁG MIATT MEGBETEGEDÉS?...

SZOMORÚSÁG MIATT MEGBETEGEDÉS? (több lent)

Figyelt kérdés
Elmondom h h kezdődött, h értsétek: Már kb egy fél éve depressziós vagyok. Szerdán is nagyon rossz kedvem volt... És a legjobb barátnőm megsértődött rám mert szomorú voltam, és mert elegem volt már belőle (h miért ezt most nem részletezném mert túl hosszú lenne). Tehát szó szerint az egyetlen ember akiben még megbíztam eldobott maga mellől.... egy másik barátnőm mellém ült és kiderült h ő mellém állt ennek örültem. DE attól még egyszerűen kövi órán rám jött a szorongás, és az egész órát végigsírtam, (azért jól esett volna ha legalább a hittan tanár megkérdezi h mi a baj..... mind1) és egyszerűen olyan rosszul voltam h azt hittem ott ájulok el. szünetben elmentünk szólni az o.fő nek h nem vagyok jól... (szédültem hőemelkedésem volt, meg hányingerem, meg persze hasított a fejem) de mondta az o.fő h azé a matekot még próbáljam meg végigülni... az óra felénél én nem bírtam tovább, felmentünk tanáriba és szóltunk h rosszul vagyok. Hazaküldtek És most szombat van, és még mindig rosszul vagyok..... Ez így lehetséges? h a szomorúságba betegszünk bele?

2017. szept. 9. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen de hagyd abba az ön sajnálatot. Ezen neked kell felülkerekedned, máskülönben soha nem fogsz jobban lenni! Egyébként ezek a tünetek pszichésen vannak. Saját magadnak generális őket. Én is voltam ebben a helyzetben, nagyon sokáig. A lényeg az , hogy neked kell változtatnod , senki nem fog tudni rajtad segíteni csak te magad meg egy jó pszichológus.
2017. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
*generálod
2017. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

nem értek egyet az előttem szólóval, én is ilyen helyzetben vagyok évek óta, és minden egyes nap próbálok felülkerekedni ezen minden erőmmel, de nem megy. bizony sok olyan helyzet van, amikor az ember nem elég erős, hogy önmagát meggyógyítsa, és másra/másokra van szüksége a lelki gyógyuláshoz. én egész életemben egyetlenegyszer találtam eddig olyan támaszt, aki mellett tényleg ki merem mondani, hogy boldog, és VISZONYLAG kiegyensúlyozott voltam, de ez az állapot kb egy hónap múlva véget is ért, mert utána ahogy lenni szokott, magamra hagyott... :/ és egyébként igen, van ilyen, hogy már belebetegszel a szomorúságba, szokták mondani, hogy ép testben ép lélek, és ez így igaz. a kettő oda-vissza igaz. ha fizikailag folyamatosan beteg vagy, értelemszerűen a kedved se lesz túl szuper, ha meg lelkileg vagy folyamatosan sz rul, az a fizikai állapotodra is kihatással lesz előbb-utóbb. én ezen a nyáron nagyon magam alatt voltam (talán még a szokásos mindennapos "rossz kedv"-emnél is jobban), és kb. egy hónapig egyik betegségből a másikba estem, képtelen voltam meggyógyulni, hiába nyomtam magamba a sok gyógyszert, amiket az orvos felírt, meg pihentem sokat..szóval ez ilyen. most új suliba jöttem, remélem, hogy itt jóra fordul minden, de a gyógyulás ritkán olyan gyors, amilyenre szükségünk van. :/ én azért kívánom neked, hogy jóra forduljanak a dolgaid, és kitartás :)

19/L

2017. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lelki folyamatok nagyban kihatnak arra, hogyan érezzük magunkat, ez lehetséges. De ezen csak te tudsz változtatni, csak az a lényeg, hogy ne túl gyorsan akard a változást, mert kiábrándult leszel, ha nem sikerül hamar. Találj valami olyat, ami boldoggá tesz, barátkozz másokkal és találd meg a szomorúság okozóját, mert hosszú távon még rosszabb lesz. Ha nem megy egyedül, akkor pszichológus segítségével.
2017. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Lehet betegség bujkált benned, és attól lettél depressziós. A gyulladás szorongást csinálhat arra érzékenyeknél.
2017. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!