Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem jött meg 2. hónapja...

Miert nem jött meg 2. hónapja a menstruációm?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 3. mensimet várom, tudom hogy akár fél év is eltelhet...

A napokban volt hogy elkezdett fájni a hasam nagyon aztan par perc mulva elmult. 2 napja teljesen atlatszo folyasom van es ma reggel amikor felultem az agyban ereztem hogy kifolyik belolem valami nagyon sok es elaraszt...rohantam wcre azt hittem megjött erre semmi csak telhesen atlatszo folyas de nagyon sok...ezert tisztasagit használtam egesz nap.

Szoval a kerdes az hogy szerintetek ez annak a jele higy par napon belul megjön vagy valami fertozes vagy felfazas van a dologban? Elore is koszi a válaszokat.



2017. szept. 9. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet fertőzés is. Ha egyéb tüneteket is észlelsz, mint égő, csípő érzés, viszketés és a folyásod nem a szokásos átlátszó, vagy fehéres, hanem elszíneződik, akkor mindenképpen beszélj anyukáddal.

A menzesz kimaradás pedig, ahogy te is írtad, teljesen normális. És azért nem jön meg, mert még nem állt be. Majd befog.

2017. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmi mas tünet...eddig ilyen fehér nyúlós volt a folyásom hol több hol kevesebb. 2 napja meg teljesen atlatszo viz szeru es sok...
2017. szept. 9. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ez a lényeg, hogy ha egyik napról a másikra hirtelen megváltozik a folyás, tehát hirtelen sok lesz, hirtelen más lesz az állaga, akkor az utalhat fertőzésre. De bizonyos ciklusszakaszban is előfordulhat egyik napról a másikra változás, aztán 1-2 nap után ismét a régi lesz. Pl. peteéréskor lehet más, vagy menzeszt megelőzően.

Ha ez továbbra sem múlik és azért írtam, hogy ha jelentkezik még később más tünet, akkor mindenképpen beszélj anyukáddal. Mert lehet, hogy lesz más tünet is, amit írtam. Nem feltétlenül egyszerre jelentkezik az összes tünet. Illetve van, hogy ez az egyetlen tünete a fertőzésnek, a megváltozott folyás.

De az is lehet, hogy semmi fertőzésed nincs. Ezért figyelgesd magad. A menstruációddal kapcsolatban meg semmi gond, ha késik, teljesen normális, ahogy írtam is már.

2017. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak peteérésed van.Nekem is volt ilyen, aztán kb.1,5 hét múlva elmúlt.
2017. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! iden majusban jott meg eloszor.. egy eve kb. feher folyasom van (az atlatszo trutyi). Utana a kovetkezo augusztus 3 volt.
2017. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Emberek!!! Ma megjott...mqr nagyin aghodtam de szerencsere nincs semmi
2017. szept. 18. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!