Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfazastol lehet tojasfeherje...

Felfazastol lehet tojasfeherjes nyak, nyulos atlatszo? Mensi elott vagyok 1hettel. Antibiotikumot szedek.

Figyelt kérdés
Vagy talan az antibiotikumtol hamarabb meg fog jonni? Mensi utan nem vedekeztunk,ciklusom 6,7es 8.napjan,27napra szokott megjonni. Elmentem orvoshoz es azt mondta,h fel vagyok fazva,azutan mar vedekeztunk,mert kaptam gyogyszert. Ugyh terhesseg szerintem kizarva. Lehet,h az antibiotikum zavart igy be? Alhasi enyhe gorcseim is lettek.
2017. szept. 11. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A felfázás okozhat szokatlan mennyiségű vagy állagú folyást,legalábbis én ezt tapasztalom.

Most akkor babát akartok vagy nem?

Biztos,hogy fel vagy fázva mert úgy senkinek sem szokott jól esni a szex.

2017. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen akarunk,csak szurodott a petefeszkemnel es elmentem orvoshoz,nem fajt nagyon,szinte alig ereztem. Az orvos azt mondta fel vagyok fazva,ezert hagytuk abba a probalkozast. Az egyuttletek egyaltalan nem fajnak,sőt😜😀
2017. szept. 11. 13:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja es azt mondta,hogy az egyik petevezetom van megfazva.
2017. szept. 11. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem.Akkor biztos a felfázás miatt van.Jobbulást és sok sikert! :)
2017. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!