Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nászutas felfázásra milyen...

Nászutas felfázásra milyen megoldások váltak be nektek? Elmúlt egyáltalán bármitől?

Figyelt kérdés
Már 4 éve küzdök vele, kb havonta antibiotikum kúrákat csinálok, már szedtem fél évig minden nap antibiotikumot, de sosem vagyok szinte jól... Volt esetleg, hogy valakinek bármi más okozta ezt? Góc a szervezetben? Bármi?

2017. szept. 11. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináltak tenyésztést? Én is kínlódtam vele, antibiotikumok nem használtak, aztán kiderült, hogy gomba okozta hólyaghurutom és hüvelygyulladásom volt, amint elkezdődött a célzott kezelés, két nap után el is múltak a tüneteim, azóta sem jött vissza. Hetente használok 1-2 Protexin kúpot, megelőzés gyanánt.
2017. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szex előtti mosakodás, csak tiszta vízzel mindketten. És másik pózban,lassabb, finomabb, óvatosabb együttlét.Ugyanis gyakran mechanikai oka van (mikrosérülések)

Utána se mosd meg magad másként, csak egy kis tiszta vízzel.(Eszközös szex, irrigálás, anál, orál tilos)

2017. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj a sok antibiotikummal,hogy felborítja a hüvelyflórádat és amíg ott gondok vannak addig könnyebben alakul ki a felfázás.A következő antibiotikum kúra mellett próbáld rendbe tenni a hüvelyed is.És utána is érdemes valami olyat használni ami erősíti a hüvely szöveteit.
2017. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jól írták, hogy szex előtt és után csak tiszta vízzel mosakodj, de én még kiegészíteném azzal, hogy szex után mindig pisilj, ha csak pár csepp jön, akkor is.
2017. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irtam neked uzit, nezd meg, ha erdekel mas is mint a pisilj szex utan es mosakodj rendszeresen...
2017. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, írtam neked üzit!
2018. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!