Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek van ötlete, mitől...

Valakinek van ötlete, mitől szenvedhetek ilyen hosszú ideje?

Figyelt kérdés

Először fél éve, májusban jelentkeztek tünetek, égő, viszkető érzés, hüvelyi folyás. Cns kúpot kaptam hüvelygomba ellen, amitől megszűnt a viszketés és a folyás is nagyban mérséklődött, viszont nem múlt el, ezért kértem kenetvételt, de semmit se mutattak ki. Azóta kisebb-nagyobb mértékben visszatér a folyás, de viszketés és egyéb tünetek soha.

Egészen mostanáig. A folyás felerősödött először, aztán jött a viszketés és ma azt tapasztaltam, hogy az egész bal nagyajkam be van duzzadva és vörös!!!! Hát sírógörcsöt kaptam majdnem, utánanéztem, hogy akár nemi herpesz meg minden szörnyűség lehet.

Párommal még nem voltunk együtt az előző tüneteknél, viszont akkor még szűz is voltam, szóval mástól se kaphattam el.

Az orvosomhoz majdnem 1hónapot kéne várnom!!!! Istenem, tudom, hogy nem életbiztosítás meg nem orvosok vagytok, de kérlek tudtok rá tippet, esetleg tapasztalatot mondani? Nagy segítség lenne!!!



2017. szept. 12. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem muszáj szexelned hozza hogy elkaphass valamit.. Nyilvános helyen WC használat (tudom, vagyis gondolom nem ülsz ra) de lehetseges akar ott . Vagy ha nem teljesen tiszta kezed .

Esetleg ha bekened Huvelygomba kenőccsel? (Azt hiszem canesten).

2017. szept. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fontos lett volna a hüvelyflóra helyreállítása a kezelés után. Így valószínűleg elkaptál egy újabb fertőzést, mert nem volt rendben a hüvelyed védekező rendszere.

Használj valamilyen tejsavas kúpot (Pl Gynophilus). Vagy menj el sztk-s nőgyógyászhoz. Vagy inkább nemibeteg gondozóba. Persze, baromi ciki ott ülni, de rendesebbek mint a nőgyógyászaton meg rendesen megvizsgálnak, nem csak hasraütés szerűen kiírnak valamit.

2017. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!