Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesi órán inkább a betét vagy...

Tesi órán inkább a betét vagy a tampon a jobb választás?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Tamponnal jóval kényelmesebb.
2017. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Tampon. Betét ciki amikor öltözködsz+tornaórán sem kényelmes (futásnál, terpeszállásnál, guggolásnál stb...) ha szerencséd van még át is ázik.
2017. szept. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha tudsz használni, akkor inkább tampon és a biztonság kedvéért tegyél be egy betétet is.
2017. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked kényelmes.

Nekem a Tampon volt jó mert a betét elcsúszott és átáztam az volt a szerencse hogy fekete nadràgom volt

2017. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mindigis utáltam tampont használni. Ha szűz vagy nehéz lesz a feltevése (mar akinek). #4 Nem tudom, de ha az egy tisztességes betét és tisztességesen van feltéve nem mozdulhat el. De ami neked kedves kérdező jobb azt használd.
2017. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne ciki a betét átöltözésnél? Feltételezem, hogy lányok között öltözködtök, akik már nagy valószínűséggel láttak már ilyet. Nem fognak meglepődni, ha meglátják a betét szárnyát. Én úgy gondolom, hogy simán lehet betéttel tesizni. Egy erősebb napon esetleg a tampon jó döntés vagy ha erős a verzésed, akkor is, de egyébként jó a betét.
2017. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Akik nagy valószínűséggel láttak már ilyet.
2017. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
37%

Csak is tampon, a betét kényelmetlen, elcsúszik, csörög, és átázik, Fujjj.

13/L

2017. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csongor444 válasza:
Csak a menstruációs kehely Vagy tölcsér ki hogy hívja.
2018. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!