Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció idején hirtelen...

Menstruáció idején hirtelen hangulatváltozás?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon megviselt amikor megjön a mensim gyógyszert nem szedtem soha,szültem is már, semmi nem változott, de már a párom zavarja a hiszti a hangulatváltozás sirógörcsök kedvtelenség,hányás,szédülés és addig tart amig megjön

stb.stb. mi tudnék tenni? Vagy mit vegyek be hogy könnyebb legyen?


2017. szept. 13. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy életkort esetleg tudhatunk? Életkor növekedésével sokkal erősebbé válhatnak (általában időszakosan) a hangulatkilengések. Én először mindenképpen gyógynövény alapú készítményekkel próbálkoznék, például orbáncfű -citromfű teával, vagy Nervenpflege tablettával. Természetesen a kiegyensúlyozott életmód és egy kis torna is jó hatással lehet. :)
2017. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem a fogamzásgátló segített a tüneteken.

Egyébként te vagy rosszul, hánysz, szédülsz, ingerlékeny vagy, és mégis a pasidat zavarja mindez? Akkor te mit mondjál? :D

2017. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nekem annyiban segített, hogy nem fáj addig, amíg szedem, de amint elhagyom a szünetben, de utána (ma is), ugyanúgy szarul vagyok, amíg meg nem jön és el nem múlik. Egyébként ez tűrhetőbb így, mintha egész hónapban fájna, de nem tudunk mit csinálni vele. Tűrni kell és pihenni, amennyit csak lehet.
2017. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!