Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kevés vérzés normális?

A kevés vérzés normális?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 4-5 éve menstruálok, általában mindig sok vér távozott. Mostanában észrevettem, hogy ez a mennyiség lecsökkent. Ugyan úgy kb 6 napig tart, viszont észrevehetően kevesebb. Mintha idővel csökkent volna. Ez normálisnak mondható? A többi hatás, hasgörcs stb ugyan úgy megvan, csak ez a dolog tűnt fel. 4 hónapja esemény utáni tablettát kellett bevennem, ez közrejátszhat vagy az, hogy még változik a testem? (Terhes biztosan nem vagyok, orvosnál is voltam + teszt)

2017. szept. 15. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Közrejátszhat az esemény utáni tabletta is, de lehet hogy csak egy olyan időszak ez neked mikor kevés van, lehet majd pár honap múlva megint több lesz.. Ne aggodj ha nem vagy terhes es mindig megjon akkor nincs semmi baj .
2017. szept. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is csökkent néhány év után, meg az esemény utáni is bezavarhatott.
2017. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!