Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja nem jött meg a...

2 hónapja nem jött meg a menst, cs barnáztam, voltam dokinál de nem talált bajomat ak mivan velem? 22/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt meg szerinted honnan lehetne tudnI ?!?!?!?

Semmit nem irsz, hogy rendszeres szokott- lenni a vérzésed, van-e szexuális kapcsolatod nem vagy-e túl kövér/sovány, stb.

Ha egy ORVOS megvizsgált és nem talált semmit, akkor gondolod, hogy igy a neten keresztül valaki megszáll a szentlélek és rájön, hogy mi van veled?!?!?

Esetleg menj egy másik orvoshoz, csinálj terhességi tesztet, stb.

2010. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A dokinak nem hiszel, de nekem elhinnéd ha látatlanban, infó nélkül diagnosztizálnálak? :D

A pecsételésnek több oka is lehet, akár egy terhesség kialakulását is jelezheti, időnként a beágyazódásnál kevés, barnás pecsételés fordulhat elő. A másik amire gondolhatunk a fertőzés, függetlenül a januári rákszűréstől, ez bármikor kialakulhat. A harmadik dolog a hormonális rendellenesség. Tehát, ha bármilyen egyéb, fertőzésre utaló tünetei vannak, akkor el kell mennie egy vizsgálatra. Ha rendes mensese lesz, és a kvöetkező ciklusban ismét pecsételés lenne, akkor is el kell mennie vizsgálatra. Ha nem jön meg a vérzése, akkor terhességi tesztet kell csinálnia.

2010. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egy orvos válaszol rovatból másoltam ki a doki válaszát a "barnázásra"
2010. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előbb jó lenne ha részleteznéd,milyen vizsgálatot végzett a doki és milyen eredményt kapott.Kizárható a terhesség?Volt hormonvizsgálatod/és ha volt,miket néztek/?A menstruáció elmaradásának számos oka lehet-pl hirtelen súlyvesztés,anyagcsere/hormonális probléma-tüszőrepedés hiánya,stb.ezt mi így nem tudjuk megválaszolni.Ha bizonytlan vagy magadban,akkor kérj a nőgyógyásztól vagy a háziorvostól beutalót endokrinológushoz,aki részletesebben kivizsgálhat.Remélem segíthettem.

21/L

2010. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval köszi az eddigieket...idáig semmi bajom nem volt rendszeres menst.semmilyen fogamzásgátlót nem szedtem,élek sex.életet és az elmúlt 2honapban védekezés nélkül meneteltünk,de a doki szerint nincs semmi bajom szóval nincs terhesség,nincs cista,ultrahanggal megálapitotta h semmi baj nincsen,egyesek szerint felfáztam de úgy tudom ennek nincs jelentősége a ciklusokra az egyik a másik meg h a jobb petefészek körül érzek fájdogálást,szurkálást ilyesmi sose volt bajom ezért merészkedtem itt feltenni az érthetetlen kérdésemet és ezért köszönöm egyesek együttérzését és segitségét...ja és ma kéne mennem vissza kontrolra de már nagyon nincs kedvem m cs mégjobban bepánikolok ha megint nincs semmi
2010. máj. 27. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:

remélem még elolvasod(én írtam az utolsó választ is):

ha fájdalmat érzel,akkor az lehet egy felfázásból eredő petefészek gyulladás-reméljük tényleg "csak" ennyi.De mondom,azért egy hormonvizsgálat nem ártana,úgyhogy próbálj intézkedni ez ügyben akkor is,ha az orvos nem hozza szóba,ok?Kontrollra pedig vissza kell menned,nem szabad kihagynod.Remélem tényleg nem komoly és hamar rendbejössz :)

2010. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és majd írd meg,hogy mi lett!
2010. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi h irtál...kedden megyek megint vissza kontrollra,legutób a doki azt mondta h nincs nagy baj vagyis nincs cista,nincs gyulladás se felfázás talán cs nem vette észre az esetleges terhességet lehet h olyan pici még...aminek örülnék is...de ha nem ak hormon kezelésre szorulok és mesterségesen indit meg egy menst.ciklust...kicsit megnyugtatott de még mindig nem értem h mi-miért van...és h mitöl vannak ezek a fura tüneteim,de az is fennállhat h esetleg méhen kivüli a dolog na ak padló lesz nekem...miért pont én???
2010. máj. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!