Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok,3 hete nincs...

16 éves vagyok,3 hete nincs menstruációm (? )

Figyelt kérdés
Van barátom és lefeküdtem vele 2 hete. Védekeztünk óvszerrel és megszakítással is. Ilyen esetekben ugye a terhesség nem fordulhat elő? De akkor miért nem jön meg? Eddig sem volt rendszeres de a legtöbb amennyit késett az 8 nap volt. Oroshoz menjek vagy anyának szóljak?

2017. szept. 16. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Már hogyne fordulhatna elő terhesség megszakításos terhességnél?! Az nem védekezés hanem szerencsejáték, ha más feltétel is teljesült a megfogantatásoz akkor lehetsz terhes minden további probléma nélkül.
2017. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Óvszerrel és megszakítással IS védekeztetek egyszerre, vagy egyszer így, egyszer úgy? Nem mindegy.

Ha volt olyan alkalom amikor csak megszakítással, akkor simán lehetsz terhes. Az előváladéktól is teherbe eshetsz sőt, akár pettingnél is, ha a partnered ujján maradt egy kis cucc és úgy rakta be. Kicsi az esélye, de megvan.

2017. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet.

Ha jól értem, 3 hete késik?

2017. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen 3 hete késik, és óvszerrel és megszakítással is egyszerre védekeztünk. Nemrég töltöttem be a 16-ot, anya észrevenné a tesztet.
2017. szept. 16. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz szerintem terhes. A tesztet meg dugd el jól. Este ha elaludtak, akkor csináld meg. Tudom reggel kell megcsinálni, de ha ennyi ideje késik, akkor már így is mutatja a teszt a terhességet.
2017. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne aggódj. Nálam ugyanez volt egy fél éve. Az első után sokat késett, pedig előtte halál pontos volt. Sőt, még a rákövetkező 2-3 alkalom után is picit később jött meg. Én is be voltam szarva, de nem kell. :) Csak a hormonjaid meghülyültek. 17/L
2017. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!