Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a túl sok sporttól hogy...

Lehet a túl sok sporttól hogy nincs menstruációm?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy eve komolyabban elkezdtem edzeni es megvolt ugy kb. 3 honapig a menstruaciom es utana elmult es azota nincs. Ez 1 eve volt.

2017. aug. 20. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a túl sok sport ezt okozná (a komoly edzés pedig nem túl sok, gondolom, nem extrém mértékben csinálod azért), inkább a túl kevés kalória vagy a túl kis testzsírszázalék lehet a ludas.
2017. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Heti 5× edzés. Az alacsony tzs nem hiszem mert most sikerült felszednem par kg-ot és nem mondanam magamat vekonynak. Az alacsony kcal lehet de az utobbi 4 honapba 1800-2000kcalt ettem és akkor sem jött meg... Most ujra szalkasitok ami kb 1500-1600kcalt jelent.
2017. aug. 20. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Vszeg mert vékonyabb vagy, mint kellene.
2017. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
165cm vagyok es 61kg... igaz 8 honappal ezelott volt egy nagyon rossz korszakom amikor 45kg voltam es onnan sikerult fel jonnom. De úgy vagyok 61kg hogy zsírosan hanem akad rajtam izom is bőven.. de nem értem tenyleg miért nincs meg, nagyon felek hogy esetleg nem lehet gyerekem...
2017. aug. 20. 16:53
 5/8 A kérdező kommentje:
*de nem úgy vagyok.
2017. aug. 20. 16:54
 6/8 Metionin ***** válasza:
Nem ártana elmenni egy kivizsgálásra. Nekem 35 kilósan is volt menstruációm. Az is lehet, hogy ciszta vagy valami más okozza és nem is függ össze az életmódoddal.
2017. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Az edzés okozhat ilyet elvileg, pl. ha egy erősebb tornagyakorlat megakadályozza az ovulációt, akkor az életmódváltás, azaz hogy komolyabban elkezdtél edzeni megváltoztathatta a ciklusod... De ennyire?
2017. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fordulj minnel elobb orvoshoz
2017. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!