Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok egy 17 éves...

Mit gondoltok egy 17 éves lány és egy 22 éves fiú között kialakulhat valami?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődni szeretnék, hogy ti mit gondoltok erről az 5 év korkülönbségről, sok, pont belefér, megfelelő stb..?
2017. szept. 17. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kicsit sok, de működhet.
2017. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 éves lánynak egyáltalán nem sok a 22. Simán kialakulhat akár hosszútávú kapcsolat is. Hogy mi lesz az csak rajtatok múlik.
2017. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 voltam, amikor összejöttem a párommal, aki akkor 29 volt. 2,5 éve vagyunk együtt. Hozzáteszem, több mint 200 km is van köztünk. Simán működhet. Ha megvan a bizalom, hűség, kémia, akkor minden lehetséges. Mások véleményével ne foglalkozz. A szívedre hallgass.
2017. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. :) Főleg a 3., nagyon szépen fogalmaztál. Várom a továbbiakat.
2017. szept. 17. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kimondottan szerettem ilyen fiatalon az idősebb srácokat, mert a korombeliek mind idióták voltak.

Ebben az időszakomban volt hogy 16 évvel is idősebb volt a pasim, most ugyan már 37 elmúltam, és 2 évvel fiatalabb a pasim nálam, de a 10-enéves srácok akkor is éretlenek ... akárhogy is vesszük...

2017. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!