Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb pasi és fiatal lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasi és fiatal lány között kialakulhat hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés

Idősebb pasira 45+ost, fiatal lányra 25 körülit értek.


Előfordulhat, hogy együtt éljenek le hosszú éveket?

Mik az előnyei és a hátrányai az ilyen korkülönbséggel rendelkező kapcsolatnak?



2017. aug. 23. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

1. mind a kettő felnőttkorú

2. magánügy, kinek mi köze hozzá?

3. minden kapcsolat, csak a két félen múlik

tehát igen, ha akarják, akkor ki is alakulhat hosszútávú kapcsolat

4. szerintem se az előnyt, se a hátrányt nem szükséges taglalni!

2017. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 LazyJones ***** válasza:
Ismertem ilyen kapcsolatot, bár 4 évvel voltak fiatalabbak az általad megadott paramétereknél. Nekik működött majdnem 4 évig, de végül a korkülönbség kiütközött, és a lány otthagyta a pasit.
2017. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval a korkülönbség valamilyen formában jelentkezni fog?
2017. aug. 23. 16:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Mégis mi a szent szar van mostanában, hogy mindenki ilyen nagy eltérő életkorú kérdéseket ír ki? Komolyan ennyire el van cseszve az emberiség, hogy nem talál a korosztályának megfelelő partnert?
2017. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet találna, de az idősebb pár előbb találja meg, vagy a fiatalabb jön későn.
2017. aug. 23. 16:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ha belegondolsz, akkor 10 éven belül azért már mondjuk a férfinak lehetnek gondjai mondjuk szexuális téren. Meg azért már így is más elképzelésük van egy kapcsolat jöbőjéről, akár beismerik ezt, akár nem. Mondjuk egy 25 éves lánynak lehet, hogy nem feltétlenül a családalapítás az első célja még, míg ez egy 45 éves férfinak már talán az egyik legnagyobb vágya. Viszont mire a lány is oda jut, hogy ezt szeretné, addigra a férfi már nem. Nyilván nem 80 évesen akar ő sem szülőire menni.

Én ismertem egy ilyen párt, náluk ez a kérdés nagy problémát jelentett. A férfi komolyabban gondolta, siettette volna a dolgokat, amolyan kapuzárási pánik szerűen. Míg nyilván egy 25 éves lány azért még nem feltétlenül akarja röghöz kötni magát, élni szeretne meg szórakozni (nyilván nem minden hétvégés berugásról meg buliról beszélek).

Meg hiába lehet bármilyen érett a lány gondolkodása, nem hiszem, hogy sok dologban tényleg hasonlóan gondolkozna, mint egy idősebb férfi.

Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy lehetetlen egy jó párkapcsolat akár hosszú távon is, de szerintem előbb-utóbb kiütközik a korkülönbség.

2017. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lol kerdezo hat nekem meg nem is volt baratnom 24 evesen ok nyilvan 11evesen is ellehet kezdeni de nem csak szexrol szolnak a dolgok egyem az agyad
2017. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, elképzelhető, ahogy volt is már ilyenre példa, de nem igazán jellemző. Azért a 20 év korkülönbség nem kevés és az idő múlásával, egyre több problémát okozhat.
2017. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A puncs.hu-n biztos kialakulhatnak ilyenek, ezeknek többnyire a pénz az alapja. Az ilyen kapcsolat pedig percre pontosan csak addig tart, amíg a pénz.
2017. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, ahol 30 év a korkülönbség.

Nő 30, férfi 60.

3 gyerek van. 10 éve házasok és boldogok.


Ezt előre nem lehet megjósolni.

Lehet minimális korkülönbséggel is borzalmas kapcsolat.

Mindenki maga dönti el, hogy neki mi a jó és mit akar/vár el egy adott kapcsolattól. Rajtatok múlik, hogyan tudtok alkalmazkodni bizonyos dolgokhoz.

2017. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!