Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruacio elmaradasanak...

A menstruacio elmaradasanak lehet koze a vas tabletta szedesenek?

Figyelt kérdés
Mar egy hete meg kellett volna jonnie, de meg csak jeleket sem erzek. Terhes biztosan nem vagyok, nem elek nemi eletet mostanaban, de kicsit kezdek megijedni. Volt mas aki tapasztalt ilyet vas tabletta mellett? Szedek meg b vitamin komplexef folsavat es c vitamint is. Koszonom elore is a valaszokat

2017. szept. 17. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a C vitamin okozott nagy késéseket amikor elkezdtem szedni.
2017. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma már minden lehet, és annak az ellenkezője is. Fentiek, amiket szedsz - a C-vit. kivételével - mind kifejezetten támogatják a női nemi működést, úgyhogy szerintem ilyen szempontból nem kell aggódni, persze tudom, hogy idegesítő. Mondjuk nekem fura. Személy szerint szedtem vasat, még injekciókúrán is voltam - 20 éve - nem volt negatív tapasztalatom soha. B-komplexet, egyebeket most is szedek. Nézd át a papírját, ha tovább tart, beszélj orvossal. Stressztől szokott leggyakrabban csúszni (a terhességen kívül :-) ), illetve komolyabb gyógyszerektől. Ilyesmi nem lehet a háttérben? Felfázás?
2017. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!