Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 évesen semmi (tényleg...

15 évesen semmi (tényleg semmi) mellem nincs, a 65AA-s melltartót probáltam de nagy volt, lógott rajtam. Nem szőrösödöm, még nem jött meg:/ nagyon cikinek érzem magam, a fiuk rám se néznek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemi részen van pár pihe, már 2 hónapja fehéres folyásom van, de mellem tényleg semmi:( Rosszul érzem magam fürdőruhában, tesin nem merek átöltözni az osztlytársaim előtt, mindenkinek leglább 80B melle van:(( 15 éves lettem... örülj hogy még nem érsz/zabálj/ne akarj korán 90C-s melleket/van akinek a kicsi tetszik és rossz típusú válaszolók kíméljenek:(. (167 cm és 40kg vagyok tudom kevés de próbálok most hízni csak ne megy://) köszönöm a segítséget mindenkinek :)

2017. szept. 18. 21:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia, érdekelne hogy azóta mi történt? nőtt valamit a melled? megjött a menstruációd? én most vagyok ebben a cipőben, olyan vagyok mint egy elsős, SEMMI mellem sincs xd 150 cm vagyok 40kg 15 évesen, nemtudok hízni egyáltalán. azon gondolkodtam lehet el kéne menni orvoshoz csak félek a nőgyógyásztól hogy esetleg ott nyulkalni fognak....most megyek kozepsuliba es nagyon gaznak talalom magamon:(( nem tudom elfogadni egyszerűen. nem jött még meg a mensim, alul már szorosodok de a honaljamon még kicsit sem, semmi alakom :c

tényleg csak egy bimbó van ott és ennyi. sose találkoztam olyan lánnyal mint én, anyukámnak egyepkent nagyon nagy melle van es a csalad többi nő tagjanak is az volt /van, senkinek nem volt ilyen problémája és hát ők 15 évesen voltak legalább 160-170 cm magasak :/ mas vagyok mint a tobbiek es ez nagyon nagyon zavar. nem ertem mi van velem es hogy miert pont en születtem ilyen torznak, a szuleim azt mondták senkinek se fogok tetszeni így hallottam ahogy erről beszélnek, meg hogy mennyire gyerek vagyok még, na mindegy csak jól esett ezt ki adni magamból 😊!

2021. aug. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!