Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rákszűrés...

Nőgyógyászati rákszűrés szűzeknél?

Figyelt kérdés
Egy olyan suliba jeletkezek, ahol kötelező a citológia! 18 éves vagyok és még szűz. Eléggé félek ettöl a vizsgálattól. Ugyanis fogalmam nincs rolla hogyan csinálják, vajon fájni fog? Egyáltalán szüzeknél csinálják a citológiát?

2017. szept. 19. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves vagyok, és szűz. Elmentem nőgyógyászhoz, mert a neten azt olvastam, hogy bizonyos kor fölött már kell rákszűrést csináltatni, hiába vagy szűz. Nekem mondta, hogy szüzen tök felesleges rákszűrést csinálni, de ha nem fáj, akkor megcsinálja. Egy eszközt helyezett be, amit kacsának hívnak, azt ott bent szétnyitotta, az mondjuk kellemetlen volt, de pár percnél nem tart tovább az egész.
2017. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha használsz tampont, akkor már úgy is át szakadt a szűzhártyád, akkor nyugodtan csináltasd meg! Ha viszont nem használtál eddig, akkor beszéld meg a dokival a dolgot, hogy mi tévő legyél?
2017. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik az a suli?!
2017. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a válaszokat!
2017. szept. 19. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősőm a nemzetvédelmire jelentkezett érettségi utàn(nem vették föl),szűz volt még,ott is elküldték vizsgálatra,bement a dokihoz,elmondta,hogy szűz ès sulihoz kell a papír.Az orvos nem vizsgálta meg,adott egy papírt amire latinul gondolom ráírta hogy szűz.


Milyen suli ez?

2017. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!