Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat -...

Nőgyógyászati vizsgálat - rákszűrés? Eredmény?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek nőgyógyászhoz és csinál citológiát/rákszűrést akkor kiderül, ha van valami panaszom? Pl. fertőzés, gyulladás?


Most voltam először, vett kenetet is, többet, amiket valami pohárba tett (?), nézett monitoron... stb.

Most kaptam meg a rákszűrés eredményét (mondta, hogy ez 2-3 hetet igénybe vesz, mire megjönnek az eredmények), amin az áll, hogy semmi kóros nincs.

Szóval akkor megnyugodhatok, biztosan nem találtak semmit, ugye?


2017. júl. 28. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

A citológiának nincs köze a fertőzéshez és gyulladáshoz. Mármint úgy értem hogy a citológia az rákszűrés és azt vizsgálják vele, nem a fertőzéseket.

Ha lenne fertőzésed azt látná úgy, hogy csak megvizsgál.

És igen megnyugodhatsz, nem találtak semmit. Nincs baj.

2017. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oh, koszonom!

Most voltam eloszor meg nem igazan vagyok otthon a temaban... mikor megvizsgalt nem talalt semmit, azt mondta.

2017. júl. 28. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nyugi, nincs "baj" :)
2017. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!