Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha egy héttel...

Normális, ha egy héttel korábban jön meg?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és elég kevés a menstruációm. Egy-két napot csúszik ide-oda de most egy héttel korábban jött meg mellette furcsa tünetekkel. Viszket odalent a hüvelyem és pici darabkák is jönnek. A vér mennyisége meg inkább nevezhető ilyen "pecsételésnek" (de nekem amúgy sincs sokkal több)


Nem tudom mitől lehet. Esetleg mikor barátommal pettingeltünk egy hete és a nemiszerve hozzámért odalent, történt valami? Vagy az ujjával sérthette meg? (Még szűz vagyok) A tusfürdő esetleg irritálhatta, vagy elkaptam valamit? De ha elkaptam akkor azt csak a barátomtól kaphattam volna és ő nem mondta, hogy bármi betegsége lenne. Nagyon aggódom:/

Válaszokat köszönöm



2017. szept. 21. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

17 éves korban még nem áll be, 19-20 éves korodig még egyáltalán nem lehetetlen, hogy korábban jöjjön meg vagy épp később.


A petting illetve a tusfürdő meg kizárt, hogy ilyen gondot okozzon, szóval inkább az első indok. Persze ha nagyon félsz felkereshetsz dokit, de szinte biztos, hogy Ő is erre fog jutni, hogy még nem állt be rendesen.

2017. szept. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!