Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma eppen tiz nappal vagyok a...

Ma eppen tiz nappal vagyok a kovetkezo menstruacio elott es olyan folyasom jott mintha egy deci viz urult volna ki belolem es aztan pisileskor vettem eszre hogy elenkpiros folyas is jott Segitenetek?

Figyelt kérdés

Azt hittem eloszor hogy menzi de kizart. A menzeszem pontosan szoktak jonni. Raadasul se gorcsoles sem mas menti elotti jel nincs. Pecsetelo verzes sem lehet az amugyis sotetebb es kb nulla az esely a terhessegre. De akkor ez mégis mi lehet? A baratom szerint meglehet hogy az elozo ejjel melyen bennem valamit megsertett es azert verzett. De akkor miert nem szex utan vereztem? Nem ertem mi lehet ez.. ?kerlek segitsetek!

21/N



2017. szept. 22. 18:15
 1/2 anonim válasza:
Petefészekciszta ami kifakadt? De csak tipp.
2018. jan. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi már voltam azóta orvosnál minden rendben volt! :)
2018. febr. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!