Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Agusztus 17-en le feküdtem a pasimmal. Védekeztünk,de a végere el szakadt a gumi. Röktön észre vette és ki vette mielött el élvezett volna. Másnap be vettem egy utána valo gyogyszert. Rá 4 napra megjött. Ugyanez volt a tünet maskor is mikor vettem. Utàna mèg le feküdtem vele pàrszor. 2 napja meg kelett volna jönnie ès semmi. A melleim nagyon kemènyek lettek. Sàrga folyàsom van. Nem túl erös. Csak WC papiron làtszik. Terhessègi tesztet vègeztem 4-et. Az egèsz negativ lett. Mit tegyek? Ti jartatok igy?
2017. szept. 23. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Írass fel fogamzásgátlót mert ez amit műveltek az óvszerrel az minden,csak éppen védekezésnek nem mondható.

Úgy kapkodod be az esemény utánit,mintha cukorka lenne,persze,hogy össze van zavarodna a ciklusod.


"Utàna mèg le feküdtem vele pàrszor."

Biztos,hogy akkor nem szakadt ki a gumi?meg szoktátok nézni miután végeztetek?

2017. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egyszer vettem be az esemèny utàni tablettàt. Mindig vèdekezünk ès mindig megnèzzük
2017. szept. 23. 17:55
 3/20 anonim ***** válasza:

"Ugyanez volt a tünet maskor is mikor vettem."

Akkor ezt mire írtad?

2017. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Most 2 ève meg vettem egy esemèny utàni tablettàt ès ugyanaz volt a tünet hogy rà 4 napra megjött .
2017. szept. 23. 18:11
 5/20 anonim ***** válasza:

összezavarodott a ciklusod.

Ha megjött és a teszt is negatív akkor nem vagy terhes.

2017. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

2 napja kèsik es a tesztek mind negativak

Szerinted megjon?

2017. szept. 23. 18:29
 7/20 A kérdező kommentje:
A melleim kemènyedtek meg
2017. szept. 23. 18:29
 8/20 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ,hogy 5 napot késhet a mensid,nézd meg,hátha írja a betegtájékoztató.

Ez az Escapelle tabletta?

2017. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen
2017. szept. 23. 19:13
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha több,mint 5 napot késik akkor azért látogasd meg a dokit.
2017. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!