Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől maradhat ki hónapokra a...

Mitől maradhat ki hónapokra a menstruáció?

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalt már ilyet (hosszabb távon)?
2017. szept. 24. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmnek, meg a nővérének vannak ilyen gondjai, hormonproblémák miatt. elvileg azért, mert az anyukájuk korábban valami fogamzásgátlót szedett, ami nem volt jó, így ez nekik is bezavar. a másik meg a testsúly. ha valaki nagyon túlsúlyos, akkor is kimaradhat huzamosabb ideig. biztos lehet más oka is, nem vagyok orvos, szóval konzultálj mondjuk egy nőgyógyásszal első körben..
2017. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sok mindentol. Mindenkeppen orvoshoz kell menni.
2017. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Anyukám sosem szedett fogamzásgátlót és nem is vagyok túlsúlyos (habár 10 kilót felszedtem az utóbbi 1 évben, de azt se tudom, mitől). Háziorvosnak mondtam, nem nagyon foglalkozott vele. Nem tudom melyik nőgyógyászhoz érdemes menni, életemben egyszer voltam, de az kész rémálom volt, sírtam is...
2017. szept. 24. 17:45
 4/16 anonim ***** válasza:
hát pedig vszeg sokszor kell majd még menned nőgyógyászhoz életed során, szóval vagy keress egy jobbat (akár anyukáddal), vagy szokd meg a jelenlegit. amúgy az a 10 kiló akár közre is játszhat, mert azért nem kevés..de ezek csak találgatások, tényleg orvos tudna többet mondani, de nem egy egyszerű háziorvos, vszeg ő nem is annyira ért ehhez.:)
2017. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Altalaban annak maradoznak ki a menzeszei tobb honapra akinek Pco-ja van. Mindenkepp keress fel egy nodokit
2017. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hormon egyensúly felborulásától lehet. Menj el nőgyógyászatra! Fognak csinálni vérképet.
2017. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Keress egy normális női orvost és vele beszéld meg a dolgot.
2017. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16 éves korodig akár hónapokra is kimaradhat, az még normális. 17 év felett orvoshoz kellene fordulnod.
2017. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2017. szept. 26. 16:23
 10/16 A kérdező kommentje:

Most épp 40 napja késik, a leghosszabb ciklusom eddig 98 napos volt, a legrövidebb pedig 15.

Nincs nőgyógyászom. Ahol a háziorvosom praktizál, csak fizetős van sajnos és nem tudom, hol keressek. Kértem már segítséget orvosoktól, de hasztalan.

2017. szept. 28. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!