Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mulaszthatnám már el...

Hogyan mulaszthatnám már el végre (többi lejjebb)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyjából egy éve időről- időre hüvelyi fertőzésem van (hogy pontosan mi, nem tudom, mert a doki sosem mondta). Szóval a szokásos tünetek (viszketés, égető érzés, folyás) jelentkeznek, a citológiám mindig p2-es. Eddig ha "felütötte a fejét" a dolog, egyből szaladtam dokihoz, kaptam szájon át szedhető tablettát, hüvelykúpot, krémet, mindenfélét, de semmi sem segített. Most már a doki kb hülyének néz, hogy kéthavonta megyek, hogy "visszatért" a fertőzés...

Szóval a kérdés az, hogy szerintetek mitől? Vagy mit tehetnék ellene? Normálisan tisztálkodom, a barátom nem fertőzhet vissza, mert egyrészt óvszerrel védekezünk (pont emiatt), másrészt neki még csak hasonló tünetei sincsenek.

Nagyon el vagyok keseredve emiatt, és már bosszant is a dolog.... Van olyan szer, ami vény nélkül kapható, és tuti hatásos?


2010. máj. 27. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
az, hogy a párodnak nincs tünete, nem jelenti azt, hogy fertőzése sincs...amúgy keress másik dokit, egyáltalán kenettenyésztés volt már? a párod meg menjen urológiára, szintén kenettenyésztés
2010. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!A patikákban lehet venni tejsavat. Nem nagyon reklámozzák, de van. Nem is túl drága. Azzal kellene öblögetni.Hígítani kell, a pontos arányt sajna nem tudom.Egyik ismerősömnek bevált.Meg van egy másik lehetőség az is segíthet, de az csak vényre kapható Gynevac injekció.A neten utána tudsz nézni, jókat mondanak róla.
2010. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna...

Az a baj, hogy a férfiaknál nagyon ritkán van panasz. A párodnak is kellene gyógyszert szednie, de ezt az orvosodnak tudnia kellene. Kérdezzél rá, ha legközelebb mész. Szerintem az óvszer sem nyújt 100%-os védelmet a fertőzések ellen.

2010. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Grapefruit mag kivonatot hasznald altalanos immunerositokent, gomba es virusolokent.

Tobbit itt:

[link]

2010. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a bajom. Raklap gyógyszert írtak fel, de 2 hét múlva visszajött. Aztán elkezdtema grapefruitmagolaj kivonatot szedni, előszőr elég sokat naponta, majd egyre kevesebbet és kb. 1 hét után semmi bajom nem lett. Azért havonta tünet nélkül is ittam a biztonság kedvéért és már kb. 2 éve nem viszketek.

Nem is értem, hogy a nőgyógyászok miért nem ezt adják egyből. kb. 1200 ft, a gyógyszer pedig alkalmanként 10.000 ft -hoz közeli volt és sokkal hatástalanabb. Anyukám is évekig szenvedett, majd neki is vettem és ő is nagyon rég óta tünetmentes!!!!

2010. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és bioboltokban, DM-ben, Rossmann-ban kapható. elég rossz az íze, de szerintem a simát vedd, mert még az a legihatóbb...
2010. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!