Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy lányom 11,5 éves hogy...

Van egy lányom 11,5 éves hogy beszéljek vele a menzeszről? Próbáltam már de megsem hallgatja, és szerintem semmit nem tud róla. Ha van lányotok akkor leírnátok hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Hogyhogy nem hallgatja meg?

Nagyon gáz, ha máshogy nem megy, akkor parancsolj rá!! Ennyi idős koromban nekem már megvolt, sőt, sok osztálytársamnak már 9 évesen. Sajnos ezt a beszélgetést már 3 éve megkellett volna ejteni :(

2017. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, azt nem írtam le, (nincs gyerekem) anyum engem így okosított ki: hozott egy olyan könyvet amiben vannak ilyen jellegű ábrák, és azon mutogatta meg, hogy mi hogy van, aztán otthagyta a könyvet, hogy olvasgassam ha érdekel valami! Van már rengeteg ilyen könyv
2017. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hozzá sem nyúlna a könyvhöz ..
2017. szept. 26. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Eloszor is olyan nincs hogy nem hallgat meg. A szuloi tekintelyt mar reg ki kellett volna epiteni.

Masodszor ha velem ilyen flegman viselkedne a gyerek (meg nem tart ott), akkor egyszeruen annyit mondanek neki kb ilyen stilusban, hogy jol van edes lanyom, majd visszaterunk ra kesobb, de ha egyszercsak dolni kezd beloled a ver ott lenn, akkor tudjad hogy semmi bajod es az normalis :)

2017. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, amit a 4-es ír, a részletekbe meg majd beavatod, akkor amikor megjön neki, akkor csak meghallgat majd.

De ezt mindenképp említsd meg neki, hogy ne ijedjen meg ha dől belőle a vér.


Nekem sajnos nem szólt senki, és totál sokkoló volt amikor este fürdéskor levettem a bugyim ami csurom vér volt! Itt volt az anyám meg a magymamám, de egy rohadt szót nem szóltak volna, hogy mi vár rám sok-sok évig! Nem is tudtam vele sohasem megbarátkozni, utálom, plusz óriási nyűg ez a szar.


Szóval a lényeg, hogy ne derült égből villámcsapásként érje, a részletekkel meg ráérsz. Valószínűleg tiltakozik az egész ellen, amíg csak lehet, nem akar vele szembenézni. Meg is értem.

2017. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha eddig nem tetted meg kissé már késő.

Mindent tud róla, csak épp az osztálytársaitól :)

2017. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Az iskolában is lesz felvilágosító óra,azt úgysem fogja tudni elbliccelni.
2017. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Nem tudtam hogy már korábban kellett volna. Velem csak 12 évesen beszéltek erről, addig nem tudtam semmit a menzeszről..
2017. szept. 26. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Azt mondják,hogy a "mai" gyerekek korábban érnek,egyébként nem kell 11 éves kora előtt ilyenről beszélni vele,ha még nem menstruál.

Azért a legtöbb kislánynak még nem jön meg 9-10 évesen.

Időben vagy még,ne aggódj!

2017. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!