Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit csináltok/csináltatok...

Ti mit csináltok/csináltatok ilyenkor? (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Most leszek 7. Osztályos (lány ugyebár) és anyukám és apukám felhozta, hogy a többiek tesi órán tornáznak e menstruációkor (Nekem 1 éve van meg) és mondtam hogy Ez vegyes...és hogy ezt meg kéne kérdezni a tesi tanárt, hogy ilyenkor enged -e egy kis könnyített tornát, vagy felmentést!

És azt is mondta anyukám, hogy náluk ebbe a suliba amibe Én is járok, abba engedték, de középsuliba nem! Szóval Ti tesiztetek, vagy hogy szóltatok a tanárnak, vagy a tanárotok beszélt erről? Köszi előre is!



2015. aug. 30. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki tesizett ugyanúgy.
2015. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak Nekem nagyon erősek a gőrcseim s nem mindig birok
2015. aug. 30. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Szólj majd óra előtt a tanárnak, valószínűleg belátó lesz! :)
2015. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel erős görcseid szoktak lenni amikor mensid van menj oda a tanarodhoz amikor nincs mas diák a közelébe és mond meg neki hogy megbetegedtél és könnyített testi órát szeretnél kérni mert erős a havid éy gyakran görcsölsz ennyi.


Ha meg van a mensid eleve lehetnek olyan feladatok amiket nem tudsz megcsinálni,betéttel a lábad között érdekes lenne a kézen,fejen állás,bukfenc stb

2015. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki tesizik. És nincsen semmi indoka senkinek. Jó mondjuk senkise görcsöl anyira hogy ne tudna tesizni
2015. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg ilyenkor Igen, jöl mondta sz egyik válaszoló, hogy kézenállás ilyenkor érdekes lenne..
2015. aug. 30. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:

- ne legyenek tévképzeteid, MINDENT meg lehet csinálni, ha megvan, akkor is (fejen-, kézenállás, bukfenc, spárga...)

- kérhetsz könnyítettet, ha annyira fáj, de nem mindenki megértő, és csak hisztinek fogja fel a dolgot


Én mindig tesiztem, mellette heti 2 óra kőkemény vívás (futás, kitörések, szökdelés...), meg 1 óra önvédelmi (verekedés, fogások, esések, bukfenc...) - még a legerősebb napokon is csináltam mindent ugyanúgy, pedig víváskor pl. fehér ruha.

2015. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Irtam!
2015. aug. 31. 11:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan úgy tesiztem akkor is, amikor megvolt. Voltak lány osztálytársaim, akik nem, de ők alapból nem tesiztek sohasem.


20/L

2015. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2015. aug. 31. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!