Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soha nem volt bajom a vérzésem...

Kleyo kérdése:

Soha nem volt bajom a vérzésemmel. Néha csúszkált öt napokat, de mindig megjött rendesen. Előző hónapban 15én kellett volna megjönnie, ehelyett két napig volt vmi vérzés szerű, többnyire alig vmi, az is barna nem piros. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A két napos semmit követően két héttel később ugyan ez. Most második napja valami vérzésnek mondható ami nem az. Menstruációs szerű tüneteim az előzőnél nem voltak most igen. Mell feszülés, has és derék fájás. Biztos nem fertőzés, mert viszketés égés nincs. Terhesség, vagy a stressz? Egyelőre nem jutottam el addig, hogy tesztet vegyek, érdemes, vagy a stressz is simán okoz ilyet?
2017. okt. 2. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexeltél, lehetséges a terhesség, ha nem, akkor más miatt van, a stressz inkább késést szokott okozni, de ki tudja. Én inkább elmennék dokihoz.
2017. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes találgatni,a napokban biztos tudsz venni tesztet,hogy legalább a terhességet kizárhasd.

Ha nem terhesség,akkor viszont ellátogatnék a dokihoz,ahogy az első írja.

2017. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Ha a teszttel kizárom a terhességet, mire készüljek mi lehet vajon? :(
2017. okt. 2. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd az ultrahangon kiderül, de ne stresszelj rá, mert attól még többet késik.
2017. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ohh oké, igyekszem :/
2017. okt. 2. 20:07
 6/6 A kérdező kommentje:
A tesztem negatív lett. Reggeli első vizeletből. UH-n egyébként június vagy júliusban voltam akkor nem talált semmit a doki. Remélem csak a stressz is okoz ilyesmit... Külföldön vagyok, nemrég jöttem, nem jönne olyan jól semmi extra most :(
2017. okt. 4. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!