Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok terhes?

Hate83 kérdése:

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A párommal szeptember 1.én voltunk utoljára együtt. (Nem ment el bennem, sem a gumiba mert még kezdök vagyunk...) de azóta székrekedésem van...ma meg 2 napja nem birom benyomni annyira a hasam és a gyomrom környékén ahogyan mondjuk 1-2 nappal ez elött...ugye nem lehetek terhes? 17/L

2017. okt. 3. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
És a menzeszem még nincs beállva..mostanába elég erös és 2 hetet késik..de most utoljára olyan kb 3 napot késett ami fura...
2017. okt. 3. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumiban volt benned és a hüvelyedbe nem került sem előváladék sem sperma akkor nem lehetsz terhes.
2017. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek más tünetek...végül is a székrekedés nem tudom mitöl van, de nincs egyéb tünetem...és az már 1 hónapja...vagyis?
2017. okt. 3. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Különben sem jelent semmit, hogy a hasadat be tudod-e nyomni vag sem.
2017. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes! Nem kell ennyire be beszélni magadnak.Ém személy szerint úgy gondolom ( nem sértésként szánom) de te (ti) nem vagytok még ehhez érettek.Testileg talán de lelkileg,szellemileg biztosan nem.Nem lenne gond ha várnátok még ezzel a szex témával! De terhes tuti nem vagy ha minden ugy történt ahogyan leírtad! 23/l
2017. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak gumival volt benned és el sem ment, akkor nagyon kicsi esély van rá, hogy terhes vagy. Elvileg, mielőtt elmenne a férfi kibocsájthat némi előváladékot, ami tartalmazhat megtermékenyítésre alkalmas hímivarsejteket, így még ha nem is élvezett beléd, de gumi nélkül benned van, annak is van kockázata.

Az óvszerek pedig csak kb 97%-os eséllyel nyújtanak védelmet.


Hogy nem tudod benyomni a hasad, az meg csak lehet simán a székrekedés miatt.

Fogyassz több rostot, gabonaféléket, gyümölcsöt és igyál sok (szénsavmentes) vizet.

2017. okt. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!