Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most vagyon 30 hetes terhes...

Most vagyon 30 hetes terhes és az Ultrahangon mondta az orvosom hogy mellső falon tapadt a méhlepényem és hogy veszélyes. Császármetszés lesz valószínű. Kinek volt hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az nagyon veszélyes, ha meg kéne szülnöd a gyereked hüvelyi úton mindketten belehalnátok.


De császárral semmi gond nem lesz, ne aggódj :)

2017. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ne hallgass az elsőre, olvasd el ezt.

Neked valószínűleg mellső falon tapadó méhlepényed van, ami a méhszájat is fedi - emiatt szoktak császározni.

2017. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kettes, egészségügyis vagyok, és ha meg kéne szülnie a gyereket belehalna!


AZÉRT kell a császár, nagyon okos!

2017. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként nagyon okoska, leírta a diagnózist, te mit reflektálsz rá, hogy vszeg ez meg az van?!


Nem tudsz olvasni?!

2017. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mellső fali méhlepényem van, ami 13. héten még a méhszájra lógott, már föntebb ment és a nőgyógyászom mondta, hogy emiatt nem kell császár.


De ha te mondod, hát lehet el fogok kezdeni koporsóra gyűjteni.

Szintén eüs.

2017. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mellső falon tapadt a második terhességnél, soha nem mondták, hogy baj lenne, gond nélkül szültem hüvelyi úton
2017. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!