Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az normális h 3...

Szerintetek az normális h 3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és észre sem lehet venni h mikor menstruál? Nkm fura mert az előző barátnőm ilyenkor nyavogott h fáj a hasa meg mindjart észre lehetett venni rajta.

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinél más, van, aki meg se érzi és van,aki fel se tud állni.
2017. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan lányt, aki semmit nem érez olyankor, sőt, el sem hiszi, hogy másoknak fáj. Azt mondja, hogy csak kényeskednek. Én meg lekaparom a falat, ha nem veszek be egy halom gyógyszert.
2017. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aztán még a nők egymás közti együttérzésről papolnak...


Én fájdalomcsillapítóval is a falat kaparom, úgy szenvedek. És nem csak a görcseimmel, ezek mellé társul még nagyfokú fáradtság, hidegrázás, hőhullámok, felfázásérzés, puffadás, ezek mindig, meg egyszer-egyszer ha olyan a hónap, ájulás, hányinger, fejfájás.

Ja és az előtte tüneteim még nem is mondtam, 2 héttel előre beduzzadnak a melleim és fájnak, hatalmas mértékű érzékenység, hangulatingadozás, fáradtság, 2 nappal előtte éjjeli izzadás, nyugtalanság.


De igen, vannak mázlisták, akik meg sem érzik. Jó nekik.

2017. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Lehet, csak moderálja magát?


Nekem is rohadtul fáj, mégsem hisztizek, mert attól nem lesz jobb, sőt.

Nővérem ellenben csapkod, ordibál, mindenért hisztizik, én szégyellem magam helyette is. Hát de neki így fáj, úgy fáj. Mondom neki ilyenkor, hogy nincs vele egyedül, mégsincs teli nyávogó nőkkel az utca, pedig nyilván sokan mentsruálnak.

2017. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Nekem pl.marhára fáj, gyógyszer mellett is érzem. Hisztizni mondjuk nem szoktam, attól nem lesz jobb.
2017. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyavog? Tudod milyen az egész testet osszeranto gorcs? Vannak, akik tenyleg nem erzik, de attol meg nem nyavog valaki. Hihetetlenul fajdalmas tud lenni. Ez emberfuggo. En nagyon jol turom a fajdalmat de nem tudok mit kezdeni magammal, ha a gorcs osszerantja a testem es ha felallok barmikor hanyhatok. Ez nem nyavogas ezt felejtsetek mar el.
2017. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem okoz problémát a menstruációs időszak, mert nejem hormontartalmú hurkot visel, nem vérzik, nem fáj neki semmi, nem kellenek betétek, tamponok, fogamzásgátlók. Elsőnek soknak tűnik az ára, 40 ezertől felfelé, de mikor kiszámoltam, hogy a korábban felsoroltak öt év alatt mennyibe kerülnének, akkor nem volt kérdés, hogy ez jobban megéri. És akkor a fájdalomról, a folyamatos tettrekészségről még nem is beszéltem. Lehet, hogy ez tizen és huszonévesen még nem ajánlott, de utána érdemes elgondolkozni rajta. 50/ffi
2019. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!