Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli váltó vásárlásánál...

Bicikli váltó vásárlásánál mire figyeljek, mert ilyen adatokat látok: Max. Első fogkülönbség, Teljes kapacitás? Nekem 3×6 sebességes a váltóm. Milyen árkategóriájú váltót vegyek, mert látok shimanot 5000-ért is. Nekem csak városi használatra kell.

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
EBIKE webáruháznál inden adatot kiírnak , Shimano Acera - Altus már jó név .(Árban is verhetetlen a bolt). A noname és Sunrun és eredeti kínai amik kerülendők , régi japán típusokat másolnak .
2016. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de írnak ilyen adatokat, hogy Max. első fogkülönbség: 20 fog Teljes kapacitás: 43 fog, amiről én azt sem tudom, hogy micsoda. Én csak annyit tudok, hogy 3×6 sebességes a váltóm
2016. jún. 21. 14:02
 3/6 A kérdező kommentje:
A Shimano Tourney nem jó sima hétköznapi használatra?
2016. jún. 21. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve. Legalább Acera első és Alivio hátsó legyen, azzal nem lesz gond évekig!

semmilyen olcsó, de Shimano feliratos-Tourney-Altus-Acera-Alivio-Deore-SLX-Deore XT Ez a sorrend minőségben felfelé!

A 7 sebességes hátsó jó lesz a 6 fokozathoz.

Előre 3 fokozatú kell, vigyázz, van olyan ami csak 2-t tud.


Úgyis szakszerűen kell felrakni, mert súlyos baleset lehet belőle, miért nem viszed be bringaboltba? Megrendelik abban az árkategóriában amit megadsz, felteszik 800-1000Ft, beállítják 5-800Ft! Ha állítani kell az új bovden nyúlása miatt az 1-2 hónapig garanciás!

Ha te veszed meg neked kell új bovdent, esetleg házat venni és a váltókarba befűzni, ami nem egy könnyű dolog..

2016. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem a Tourney is megfelel, csak városban való szaladgálásra kell, nem komoly biciklizésre.
2016. jún. 21. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt most irogathatnánk hogy mi mit jelent de nem hiszem,hogy az tényleg segitene.

Vidd el boltba ott megcsinálják.

2016. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!