Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz utan normalis, ha...

Abortusz utan normalis, ha par napra ra kezdek el verezni?

Figyelt kérdés

Penteken (szept. 29) voltam abortuszon, genetikus kuldott ki. Nem volt utana verzesem 4 napig, csak rozsaszines folyas. Tegnap ravettem magam, hogy kicsit takaritsak itthon (porszivozas, mosogatas, vasalas), es amikor elmentem pisilni a wc papiron voros szinu verzes jelentkezett. Persze rogton doki, aki megvizsgalt (uh) es azt mondta, hogy annyit lat csak, hogy tobb ver maradek van benn es hogy az majd kipucolodik. Kaptam methylergometrin injekciot es cseppeket (amiket mar szombat ota iszok), valamint antibiotikumot.

Akinek volt mar abortusza annak hogy volt a verzese? Mennyire verzett es mennyi ideig? Mennyire normalis a helyzetem? Koszi elore is a valaszokat.


2017. okt. 5. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Rögtön véreztem, de csak egy szimpla menstruációszerű volt, kb. 1 hétig tartott.
2017. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es gorcseid voltak?
2017. okt. 5. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, 2 hétig hol erősebben hol gyengébben.

Nekem azt mondták hogy 4-5 nap közepes vérzés a normális.

De nem törvényszerű hogy azonnal vérezz, a te eseted is normális.

2017. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi. Esetleg emlekszel, hogy a verzesed darabos-e volt? Az elobb voltam pisilni es a papiron volt egy darabka, kisujjkoromnyi. A beteten is egesz nap kb fel tenyernyi folt van csak.
2017. okt. 5. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, darabos volt.

Sőt az első menstruációm kb. 6 héttel utána volt, nagyon erős és darabos, és görcsös.

2017. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!