2 napja volt abortuszom, műtét után minimális vérzés volt, de másnapra már semmi. Ez normális?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Aki csinálta (orvos) őt kérdezd!
2017. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Normális, de biztos ami biztos, hívd fel a dokit.


Az #1-sel meg ne foglalkozz, egy idióta gyökér.

2017. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

#1

Agyhalott.

Kérdező: igen.

2017. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, senki nem lát bele más életébe, senki nem tudhatja, hogy ki miért kényszerül ilyen helyzetbe, és még mindig nem bírom megérteni azt, hogy akinek nem lehet gyermeke, miért ebben a kategóriában kotlászkodik, miért ócsárol másokat?.. Hozzá tenném, hogy van egy gyönyörű szép lányom, és nem huszon éves tinilány vagyok, aki sorban áll minden évben az abortusz klinikán..
2017. szept. 14. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem műtèt utàn pàr oŕaval elàlt normàlis.
2017. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sophia Ajutthaja válasza:

Talán az orvos tudja.

Úgy is 1-2 hét múlva konroll lesz. Az a nem normális, ha több napig, hétig vérzel. Különben sincsenek szabályok, minden test máshogy viselkedik. Főleg ilyen durva beavatkozást követően. Lehet, hogy pár nap elteltével újra vérezgetni fogsz.

2017. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ugye elállt műtét után pár órával, de rá egy hétre annyira kivántam a szexet (persze tudom nem szabad csak is önkielégités volt és csak is csiklóval nem nyúltam a hüvelyembe) hogy muszáj voltam önkielégiteni, és a 3. után már kicsit véreztem ez 2x volt igy kis vér jött csak és elált 10 percen belül, azóta már önkielégitsnél sem vérzek és várom az első mensimet. 
2017. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!