Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hormonális bajok miatt...

Ha hormonális bajok miatt vagyok pattanásos, soha nem fog használni rá semmi krém?

Figyelt kérdés
Rengeteg bőrgyógyásznál voltam, rengeteg dolgot felírtak már a bőrömre de semmi nem használt. Kozmetikusnál is voltam, természetgyógyásznál is, szintén nem hozott eredményt. A végén már a bőrgyógyász is azt mondta, hogy szedjek fogamzásgátlót, mert már tényleg mindent kipróbált. Marha durva, nagy, gyulladt pattanásokról beszélünk, arcon, nyakon, háton, fejbőrön, mellkason, vállon. Sajnos hormonális dolog okozza.

2017. okt. 5. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, ezt már gyógyszerrel szokták gyógyítani..
2017. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inzulin-rezisztencia is lehet a baj, vagy PCOS. Endokrinológusnál nézesd meg... ha olyan vagy mint én, hogy nem bírod elviselni a fogamzásgátlók mellékhatásait (szörnyű migrén, feszülő, fájó mell) akkor neked is csak az isotretinoin kúra hozhat még eredményt. Én kb 5 hónapja szedem és már sokkal jobb, csak havibaj idején jön 1-2 patti, de az elviselhető. Fránya hormonok... nekem pár éve diagnosztizálták az IR-t és a magas androsztendion szintet.
2017. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs PCOS-em, cukortethelésen is jó lett. A fogamzásgátló egy idő után megölte a libidómat, most kaptam másikat, aztán majd kiderül, azt mondta a nőgyógyász, hogy gyorsan ha nem lesz jó majd kitalál valamit.
2017. okt. 5. 12:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah nekem tesztoszteron túltengésem van.
2017. okt. 5. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lesz a gond.
2017. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az a gond...
2017. okt. 11. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!