Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett barnázás...

Menstruáció helyett barnázás hormonális alapon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Soha nem jött rendszeresen a menstruációm. És legtöbbször nagyon sok volt és hosszú ideig tartott, kb 2-3 hétig. Eljutottam dokihoz, írt fel gyógyszert amitől megjött, nagyon véreztem, aztán írt fel ösztrogént ami leállította. Szedtem a barátcserjét első próbálkozásra, de sajnos nem használt. Június óta csak barnázok. Október végén tudok csak az orvosomhoz eljutni, szerintetek ez hormonális probléma? Vagy esetleg valami komolyabb? Van valakinek hasonló tapasztalata? Milyen megoldást tálalt rá?
2017. okt. 4. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
16 éves voltam amikor 3 hónapig megvolt egyfolytában. Az utolsó hetek nálam úgy teltek, hogy a boltban kapható legvastagabb betétet 45 perc alatt csumig véreztem, de úgy h ha cseréltem csöpögött belőle a vér.... suliból vittek egyenest a kórházba, nőgyógyász adott gyógyszert amitől napról napra kevesebb lett és végül elmúlt. Ahogy elmúlt mennem kellett vizsgálatra, akkor azt mondta, hogy ez a zavar természetes ilyen korban, a legkevesebb hormontartalmú fogamzásgátlót írta fel amit 3 hónapig kellett szednem, hogy beállítsa. Beállította. Azóta nem volt komolyabb eltérés 1-2 napon kívül. Most vagyok 22. Szerintem érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz.
2017. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De pontosat persze az orvosod mond de úgyis a fogamzásgátlót írja majd fel.
2017. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor utoljára voltam, áprilisban, akkor megbeszéltem vele, hogy nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, mert babát szeretnénk. Ezért írta fel a barátcserjét. De az sajnos nem segített. Vagyis annyi történt, hogy azóta már nem vérzek úgy, hogy félóránként cserélnem kell a tampon és betét kombinációt, sőt egyáltalán nem is vérzek... csak a barnázás...
2017. okt. 8. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!