Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az ambuláns lapomon...

Mit jelent az ambuláns lapomon szereplő eredményem?

Figyelt kérdés

Rendszertelen havi vérzéssel mentem . Az orvos a kórházban semmit nem magyarázott el, megvizsgált alá íratta a papírt és kiküldött.

Szóval : Portió hátul, kp.nagy uterus anteflexióban van. Környezete szabad. Emlők épek ,regiók szabadok.

Dg.:Olygomenorrhoe

Szerettem volna gyógyszert feliratni , megkérdezte a dr.Úr,hogy a családban volt-e trombozisos beteg, nálunk volt. Ezért azt mondta majd ha ki vizsgáltattam magam,hogy örököltem-e és nem akkor ír addig nem.

Kórháznál voltam, nem magán orvosnál :/ legközelebb magán orvoshoz megyek mert így ez nem ért semmit.



2017. okt. 5. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahajló a méhed és a méhnyakad is, valamint az átlagosnál hosszabbak a ciklusaid (35 napnál ritkábban jelentkező vérzés)
2017. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hátra hajló méh, és méhnyak mennyire baj?:o gondolom ez azért nem teljesen normális :( bocsi a témáról nem tudok semmit , de minél előbb próbálok felkeresni egy magán orvost!
2017. okt. 5. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég sok nőnek van, a teherbe esést nehezíti, valamint azt tartják, hogy hátrahajló méhvel fájdalmasabb a menstruáció.
2017. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van már egy kisfiam ő bő fél évre jött össze :) a menstruációm hála isten nem fájdalmas. Legalább is mióta szültem. Előtte viszont eléggé elviselhetetlen volt sokszor.:/ Viszont a kisfiam fogantatása előtt sem mondták,hogy hátra hajló lenne a méhem /méhnyakam.
2017. okt. 5. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi igazad van, csak a méhnyak hajlik hátra, a méh előre hajlik. Régen tanultam már:-D
2017. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából semelyiket nem közölték velem "eddig". Ahogy most sem mert az orvos semmi tájékoztatást nem adott.
2017. okt. 5. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Méhnyak hátul, méhtest előrehajlik. Petefészkekről semmi? Ultrahangozott? Érdekes. Magyar egészségügy,nem kommentálnám. Menj el egy magán nőgyógyászhoz,mert ez csak lerázott.
2017. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvizsgált , és elküldött öltözni, aztán a gyógyszert kérdeztem , arra ugye azt mondta ha volt trombozisos beteg a családban akkor nem adhat. A vizsgálatról semmit, nagyon kellemetlenül is éreztem magam mert még flegmán is viselkedett velem. Aztán elköszönt és ennyi volt. Én is úgy gondolom,hogy mihamarabb megpróbálok egy magán orvost fel keresni mert ez így nem oké.. köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!