Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek tesin hogy oldjam...

Szerintetek tesin hogy oldjam meg a betétet?

Figyelt kérdés

1 hónapja jött meg és az egész osztályból csak nekem jött meg és a gatya ott alul eléggé passzos (mindegyik) és átlátszik a betét formája,tampont nem nagyon akarok hordani anya azt mondta nem egészséges főleg hogy 11 vagyok.A tesi tanár pasi oké oké értem hogy ő tud róla mindent,de az osztálytársaim ígyis mindenen kiakadnak,csúfolódnak engem pl:a fogszabályzóm miatt meg hogy sovány vagyok...De ez genetika.

Ha ti betétet hordtatok akkor hogy oldottátok meg a tesit?



#testnevelés #menzszes
2017. okt. 8. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem látszik át pedig mindig cicagatya szerűségbe tesizek. És ha pulcsit a derekadra kotsz?
2017. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel melegítő gatyát, és foghatod a hidegre.

Amúgy én is mindig Decathlonos cicanadrágban vagyok, de sose látszik. Aki meg ezt nézi és kiakad az idióta. 15/L

2017. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vékony fajta betétet használsz? Én a dm-ben vagy a rossmannban (már nem emlékszem) vettem nagyon vékony sajátmárkásat. Az is segíthet, ha egy-két számmal nagyobb méretű nadrágot veszel, hogy ne feszüljön annyira.


Amúgy meg az osztálytársaid hülyék, sajnálom hogy ilyen emberekkel kell lenned egész nap :-( Próbálj meg délutánra valami normális közösséget keresni, akiknek nem ez a fő témájuk.

2017. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi,ja és igen vékonyat használok.
2017. okt. 8. 13:20
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és a cserét hogy oldjam meg,mert kb 25 perc eltelik és átázok :(.
2017. okt. 8. 13:32
 6/10 anonim válasza:
Azt mondod kimész pisilni, legalábbis én úgy szoktam.
2017. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Short rövid nadrágot vegyél fel! Ebben nem fog látszódni semmi. Tornadressz, és rá a rövid nadrág, aminek a szára kicsit bővebb.
2017. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak az a gond vele hogy van egy tanárunk aki ha rosszul vagyunk akkor sem enged wc-re.
2017. okt. 8. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kimész magadtól.

Ne legyél már mulya, ha szarul vagy, nem is kérdezel hanem kiszaladsz. Ennyi :)


Tesi: ráhúzol sortot, vagy veszel kevésbé passzos gatyát arra a pár napra.

Az osztálytársaidat meg próbáld meg leszarni, ostobák.

2017. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ilyen a tanár, akkor írasd be az ellenőrződbe anyukáddal, hogy mi van (persze kicsit virágnyelven, a tanár értse meg, de nem legyen ciki az osztálytársak előtt, ha megtalálják). Úgy remélhetőleg ki fog engedni.

2017. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!