Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány kiló alatt "marad abba"...

Hány kiló alatt "marad abba" a menstruacio?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat fogytam (valószínűleg a hormonális fogamzásgátlótol es a több testmozgástol [haha] ) es felek hogy valami bajom lesz, most 48-50 kg korul mozgok
2017. okt. 8. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolhatod, hogy nem mindegy, hogy valaki 145 vagy 205 centisen 50 kiló...

De ahogy hallottam, még csak extrém kis súly sem kell hozzá, elég, ha túlzottan koplal az ember, egyeseknél legalábbis ez van. De pl. nagyon erős sokkhatáskor is ki szokott maradni a menses, s nyilván vannak más esetek is. De nincs olyan, hogy hány kiló.

2017. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen eszel, akkor nem szűnik meg. A sok mozgástòl (már ha az tènyleg kemèny edzès) akkor maximum kimarad 1 alkalommal, amíg hozzá nem szokik a.szervezeted a terhelèshez. Ha ilyen hatàssal van ràd a fogi, akkor mièrt szeded?
2017. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem súlytól függ. Egy extrém fogyás után a szervezeted így jelez, hogy kimerítette a tartalékait. Egyél rendszeresen, változatosan, hogy ne legyél beteg!
2017. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Magasságtól is függ. Én amikor 37 kg voltam 157 cm-hez akkor is rendesen menstruáltam.
2017. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
168 centi vagyok. Akkor megnyugodtam. Rendeszeresen eszek. :) Azért szedem, mert sokat segít a menstruációs görcsökkel.
2017. okt. 9. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
167 cm körül vagyok és 52kgnal nem jött meg.
2017. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!