Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok? Hany nappal a mentruac...

Csajok? Hany nappal a mentruacio elott lehetek tobb kilo?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bapra pontosan hetfon kene megjonnie. Most heten alig ettem valamit meg sokat slortoltam,es meg sem ment le semmi kilo, meg tobb vagyok.Pedig tenyleg napont masfel ora torna es enni is betartom az 1000 kaloriat. Nem ertem mitol lehet. Sokat iszom, pisilni nem igazan jarok. Lehet ez az oka?

Es ez befolyasolja a mensim? Vagyis akkor meg fog jonni hamarosan?

mert nem mindig jon pontosan

ja es kb. hany napon belul varhatom?



2013. jún. 8. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta próbálsz fogyni? Az első hetekben gyakran nehezen indulnak meg a kilók, van hogy többet is mutat a mérleg. Egyébként a menstruáció előtt gyakran változik a súly, valakinek lefelé, valakinek felfelé, az normális. Azt hogy mikorra jön meg, csak tippelni fogod, de ha kb. ugyolyan hosszúak a ciklusaid akkor várhatod hétfőre. :)
2013. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, ezen a heten kezdtem.
2013. jún. 8. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet mar jo nehany nappal elotte is tobb kilo az ember sajnos .. Viszont a jo hir az, hogy ez a fajta sulytobblet kevesebb lesz, ha megszabadultal a felesleges kiloidtol. Tehat a feleslegedtol fuggoen akar 1- 4 kiloval is tobb lehetsz a menstruacio kornyeken. Probalj meg kevesebb sot fogyasztani, es teakat inni, amelyek enyhe vizhajtok reven megszabaditanak a felgyulemlett viztol. Nekem is pont hetfon kene megjonnie, es en is tobbnek erzem magam, bar masok nem latjak allitolag csak en erzem... (de ez pont eleG, HOGY ZAVARJON)
2013. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!