Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condylomát kezelhetem itthon...

Condylomát kezelhetem itthon Vérehulló fecskefű kivonattal?

Figyelt kérdés

Genitális szemölcsöm van, Condylomám a végbél nyílás környékén elszórtan. Tegnap voltam nőgyógyásznál vele, TCA-val leecsetelte, és egy hét múlva kell majd visszamennem hogy újraecsetelje, ha szükséges.

Én már most látom hogy szükséges lesz, van olyan pici szemölcs amire nem jutott a TCA-ból és azok épek maradtak. Ami ecsetelve volt, az pedig csak fehérebb lett. Nem írt fel ecsetelőt amivel itthon kezelhetném ezalatt az egy hét alatt.

Vérehullató fecskefű kivonattal kiegészíthető a kezelés? Vagy ez nagyon nedvesen tartaná a területet és az elkezdett TCA-s leszárítás hatását gátolná? Az ecsetelés után 12 órával zuhanyoztam, tehát a hatóanyag már nincs rajta, de mégis..

Nem tudom mit csináljak, 1 hét kezelés nélkül sok idő.



2017. okt. 10. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Lebeszélnélek róla. A TCA a fehérjékkel lép kölcsönhatásba s lényegében "megkötődik" a bőrön. A fecskefű kivonat viszont vízoldható, nem lép szoros kémiai reakcióba a bőrrel, ezért a nedves felületen szétkenődhet, gyulladást okozva a nyálkahártyákon.
2017. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. okt. 10. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem használ.
2017. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én tudok neked rá egy tutit
2017. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyébként milyen gané orvos az aki nem ir fel rá condyline ecsetelőt
2017. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
87%

szia. pár kérdéshez irtam márezt a választ. ide is bemásolnám. remélem segít :)



2 évig szenvedtem vele. gyógyszer, ecsetelő... stb ,

mikor már a lézeres eltávolításon gondolkodtam akkor olvastam itt gyakori kérdéseken egy választ.a lány aki írta maszturbálni szeretett volna, de elfogyott a sikosítója. utána nézett mivel helyettesíthetné. OLIVA OLAJ!!! elmúlt neki az összes szemölcse pedig nem is ezt akarta :)

én ezek után úgy döntöttem hogy kipróbálom ezt. 1 hónapon keresztül szedtem propoliszos vitaminokat.minden félét. immunerősítő ételeket ettem. rengeteg céklát meg fokhagymát meg mindent amiről azt írták hogy immunerősítő hatása van.párom (akinek nem volt semmi tünete szintén szedte, ette, itta amit én )

bár sose használtunk sikosítót, onnantól kb 2 hétig sikosítónak használtuk az oliva olajat. már a 3. "használat" után kisebbek lettek a szemölcsök. és kb 2 hét után már belül se éreztem egy darabot se!

rá kb3 hónapra elmentem dokihoz. kivizsgált és semmi bajom nem volt. ez 1 évvel ezelött történt. azóta sincs semmi :)

2017. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!