Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létai Amaryllis nőgyógyászról...

Létai Amaryllis nőgyógyászról tapasztalatok? (tini szakrendelés, privát)

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
jófej csaj, kicsit túl alapos
2010. máj. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nődoki az, fiúk is járnak hozzá. Gyerekorvos lesz a' vagy ilyes
2010. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én voltam nála. Nem épp olcsó és nem nagyon hirdeti magát. Egy nagyon kedves, megnyugtató stílusú és lelkiismeretes fiatal csaj, gyermeknőgyógyász (és belgyógyász is, asszem). Egészen elképesztően kiterjedt nála a vizsgálat első alkalommal, amikor fölvesz a betegei közé, pl. testsúlyt, magasságot, vérnyomást mért, belenézett a torkomba, meghallgatta a tüdőmet, megnézte a gerincemet, csontozatot, kalapáccsal a reflexeimet, szal nődokinál ilyennel még nem találkoztam :) Ennek megfelelően vagy fél órát tartott a vizsgálat mindennel együtt. Én abszolút meg vagyok vele elégedve, mindössze az nem jött be, hogy első alkalommal teljesen meztelenre kell nála vetkőzni.
2010. máj. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol rendel?
2014. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, semmilyen nőgyógyásznál nem kell meztelenre vetkőzni. El ne higgyétek már ezeket a marhaságokat.
2014. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!