Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan orvos, aki 18 éves...

Van olyan orvos, aki 18 éves kor alatt felír fogamzásgátló tablettát, szülői engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést végigolvastam, és sokan azt írták hogy az orvos egéds fiatal lányoknak szülő nélkül írt fel gyógyszert. Én 17 éves vagyok, 6 éve menstruálok, és sajnos a barátommal az óvszerhasználat allergia miatt nem működik. Tablettát szeretnék szedni, viszont édesanyám nagyon vallásos, a témáról beszélni sem lehet vele. Van olyan orvos Budapesten, aki felírna így gyógyszert, milyen tapasztalaitok vannak, kit tudnátok ajánlani?
2017. okt. 12. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik, ha indokolt, és az esetedben annak tűnik. Friss vérkép kell hozzá.
2017. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is barmelyik, nekem a korzeti orvos szokta felirni, bar mar elmultam 18 es a nogyogyasz altali tablettat kerem tole. Tudok olyat, akinek gimiben (nem 18 volt, hanem kb 16 vagy kevesebb), meg a pattanasokra is irtak fel gyogyszert... Ehhez nem kell szerintem semmilyen szuloi hozzajarulas. Az orvos meg szerintem inkabb irja csak fel, mint, hogy nem kivant kovetkezmenye legyen.
2017. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már voltam nőgyógyásznál, azt mondta hogy ő szülő nélkül nem írja fel, míg nem leszek nagykorú. Ezért kértem, hogyha esetleg van tapasztalatotom Pesti orvossal akkor esetleg ajnálanátok-e valakit?
2017. okt. 12. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, végre egy értelmes orvo, aki nem akarja hormonnal tömni a kislányokat is - mint teszi lazán sok másik.


Egyébként meg keressetek más gumit, és kész. Vagy akkor egész életedben hormond szedsz - akkor is esetleg, mikor nem szabadna? Vagy hetekig nem szexeltek, ha nem szedheted a gyógyszert?

2017. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs másik felnőtt rokonod,aki elkísérne? Szerintem a fogamzásgátló jobb,mintha teherbe esne...
2017. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!